EST.1997

Kim jesteśmy

Wdrażamy Systemy Zarządzania Bezpieczeństwa Informacji (SZBI/ISMS) w organizacjach stawiając główny nacisk na cyberbezpieczeństwo. Jesteśmy certyfikowaną firmą, która audytuje i wdraża normy ISO27001 oraz TISAX®. Przygotowujemy procedury i instrukcje dla działów HR i IT zgodnych z wytycznymi firmy, ustawodawcy, norm itd. Wykonujemy audyty bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz budynków.<br /> Chronimy przed ryzykiem utraty danych oraz edukujemy podnosząc świadomość pracowników przedsiębiorstwa. Jesteśmy optymistami otwartymi na dialog z Tobą. 🙂

The admIT Team

0
procedur i instrukcji
0
Przeprowadzonych godzin audytu
0
szkoleń
0
Litrów soku Mango

Dlaczego nas wybrać?

Profesjonalizm

Zatrudniamy personel, który posiada wysokie kwalifikacje i wykształcenie z działu IT oraz HR. Nieprzerwanie doskonalimy naszą bazę wiedzy i podejmujemy nowe edukacyjne wyzwania.

Doświadczenie

Naszymi klientami są znane przedsiębiorstwa, głownie z branży automotive. Posiadamy doświadczenie w dostosowywaniu rozwiązań dla firm o różnej wielkości.

Specjalizacja

Głównym tematem naszej działalności jest cyberbezpieczeństwo oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI/ISMS).

Innowacyjność

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i trendami z cyberbezpieczeństwa oraz IT. Analizujemy i edukujemy wg najnowszych norm.

Aplikacja KIOSK to Twoja synergia z pracownikiem